гр. Нови Искър, ул. "Искърско дефиле"

БИЛЯНА ДУДОВА е „СПОРТИСТ НА ГОДИНАТА“ за район „Нови Искър“ 2019!

Публикувана на: 01/03/2020

 

В първото по рода си събитие, целящо да отличи постиженията на спортистите в нашия район, бяха наградени 43 състезатели, разделени в категориите: „Млад талант“, „Перспективен състезател“, приз „Да победиш себе си“, приз „Най-проспериращ спортен клуб“, награда за „Цялостен принос към популяризирането и развитието на спорта в район „Нови Искър“, „Отбор на годината“, „Треньор на годината“ и „Спортист на годината“.

Сред официалните гости на събитието бяха Народният представител Анна Александрова, бившият Министър на спорта Свилен Нейков, неговата съпруга и легендарен национален състезател по гребане Румяна Нейкова, зам.-кметовете на София Тодор Чобанов и Цветан Божинов, председателя на комисията за Децата, младежта и спорта в СОС Татяна Георгиева, Анатоли Илиев – организационен секретар на „София – Европейска столица на спорта“, състезателите по бойно самбо и ММА Росен и Румен Димитрови, световната шампионка по художествена гимнастика Йорданка Георгиева и много, много други.
Благодаря на всички спонсори, партньори и приятели, които помогнаха в реализацията на турнира!

Наградени:

Категория „Млад талант“:

Светослав Велев, Радост Петрошинова, Костадина Петрошинова, Слави Петков, Светлин Дамянов, Васил Гълов, Даниел Добрев, Калоян Йорданов, Мартин Добрев, Александра Божинова, Елица Търъшева, Миа Лилкова.

Категория „Перспективни състезатели“:

Стефан Астаджов, Мартин Анев, Александър Салчев, Владимир Борисов, Антонио Кирилов, Георги Малинов, Белослава Митева, Георги Миладинов, Стефан Стефанов.

Приз „Да победиш себе си“ : Илиян Младенов.

Приз „Най-проспериращ клуб“ – КК „ЩИТ“

„Цялостен принос към популяризирането и развитието на спорта в район „Нови Искър“: Георги Гълабинов, Николай Величков, Евгени Кърначев, Георги Божилов, Виктор Пайчев, Светослав Тодоров, Росен Димитров, Румен Димитров, Стефанка Николова, Аделина Христова, Димитър Пенев, Любомир Трайков, Войн Войнов, Кирил Метков, Валентина Стоянова, Мария Кузманова.

Категория „Отбор на годината“ – Ансамбъл по художествена гимнастика „Виктория“.

Категория „Треньор на годината“ – Павел Стоянов

Спортист на годината: 5-то място: Цветомир Иванов, 4-то място: Розалия Пайчева, 3-то място: Александър. Димитров, 2-ро място Кристина Свиленова.

СПОРТИСТ НА ГОДИНАТА – БИЛЯНА ДУДОВА

Фотоалбуми