Отборът на „Витоша” – Бистрица стана шампион в 43-тото издание на турнира „Христо Гаврилов – Ринги”

С резултат 2:1 отборът на „Витоша” – Бистрица стана шампион в 43-тото издание на футболния турнир „Христо Гаврилов – Ринги”. В оспорван двубой домакините от „Въстаник” – Войняговци бяха победени на свой терен с един гол разлика. Третото място спечели ОФК “Костинброд”, надигравайки “Райкомерс” с 3:1 в сблъсъка за бронзовите медали.

Г-жа Даниела Райчева, кмет на район „Нови Искър”, награди победителят в турнира с „Купата на кмета на район „Нови Искър”. За първенците имаше още три отличия – „Купата на кмета на София”, която беше връчена от кмета на село Войняговци - Емил Алексиев, „Купата на БФС”, с която Николай Добрев от зоналния съвет на БФС награди шампионите, и преходната купа на името на Христо Гаврилов – Ринги, която футболистите на “Витоша” (Бистрица) получиха от спортно-техническия директор на “Въстаник” Стоян Захариев.

Кметът на район "Нови Искър" г-жа Даниела Райчева награждава шампионите в турнира.