Поредно отличие за спортен клуб „Щит“ Нови Искър

На 14.02.2015г. в град Лесковац,Сърбия , се проведе 25-тият международен турнир по карате-до "Купа Ипон", на което участие взе и спортен клуб Щит Нови Искър с 3-ма състезатели - Антонио "лисицата" Соколов (14-15г. -52кг), Александър Григоров (14-15г. +70кг) и Павел Стоянов (мъже, категория Опен). Антонио победи в първите си три срещи оспорвана конкуренция и отпадна в 4-тият мач, който беше и 1/4 финал. За Соколов това беше добро състезание, въпреки че не успя да завоюва отличие. Александър Григоров спечели първото място в своята категория, след 3 безапелационни победи и уверено гледа към следващото състезание в Червен бряг в началото на Март. Павел Стоянов също спечели категорията ОПЕН, като не допусна да му отбележат оценка. В трите си изиграни срещи той срещна най-сериозно затруднение в първият мач, когато се изправи срещу състезател от Македония, но все пак го победи с 4:0. На състезанието участваха общо 578 състезатели от Сърбия, Македония, България и Черна Гора.